Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s týmto súhlasíte. Ďalšie informácie 

Horný rám pre vodný kúpeľ tmavý

Drevený horný rám sa vkladá na základný rám pre zostavenie základu teplého bufetového modulu s vodným kúpeľom, ktorý môžete kombinovať s nástavcom na polievku alebo gastronádoby GN 1/1, 1/2 alebo 1/3 do hĺbky 100 mm. viac informácií
77,09 € s DPH
64,24 € bez DPH
pri registrácii máte lepšiu cenu
         ODBORNÉ PORADENSTVO

Horný rám pre vodný kúpeľ tmavý

Objednávacie číslo prevedenie rozmery výška Cena za kus bez DPH Cena za kus bez DPH
(pre registrovaných)
Cena za kus s DPH
(+ prípadné poplatky)
Objednať kusov
12255 71tmavý buk58 x 40,5 cm2 cm64,24 €Registrácia77,10 €
× Vyberte prosím aspoň jednu variantu ktorú chcete objednať

Popis

Takto zostavený vyhrievaný bufetový modul podľa Vašich požiadaviek využijete pre servírovanie teplých pokrmov a príloh pre raňajkový stôl, večere, rauty a ďalšie spoločenské udalosti. Jednotlivé komponenty objednávajte samostatne z našej ponuky. Bufetový modul využijete samostatne, alebo ako súčasť bufetového systému, ktorý zvýrazní váš Rautový stôl.

Bezfarebný lak, určený pre styk s potravinami, dáva vyniknúť prírodné štruktúru bukového dreva. Po použití rámy utrite vlhkou špongiou s použitím bežného saponátového prostriedku a osušte. Rámy skladujte v suchom prostredí a nevkladajte do umývačky riadu.

Nevyhnutnou súčasťou bufetových modulov je základný rám a horný rám pre studený bufet, vodný kúpeľ alebo indukčný varič. Každý bufetový systém je originál, záleží len na Vás, ako si ho zostavíte podľa Vašej požiadavky.

Hodnotenie

Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.