Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s týmto súhlasíte. Ďalšie informácie 

Darček ku každej objednávke

Milý zákazník.

Ako poďakovanie za nákup na našom e-shope získaš od nás  DARČEK ZDARMA ku každej objednávke v akejkoľvek výške. Darček nenáročný na miesto, trvalý, praktický, viacúčelový. Tak nech slúži!

Plate spacers, alebo-li rozpery na taniere, pomocou ktorých ušetríte miesto. Rozperky sú dostatočne vysoké, môžete naservírovať kompletné menu alebo podávať kanapky, chlebíčky, mini zákusky a iné. Balenie obsahuje 9 kusov a môžete tak stohovať až štyri taniere. Medzi taniermi je medzera cca 4 cm.

Plastové rozperky umiestnite do troch strán taniera. Veľmi pevne priľnú vďaka gumenej vrstve na dolnej a hornej strane rozpery. Môžete stohovať taniere v chladiacich a vyhrievaných vitrínach, v chladničke a mraznička, ohrievať viac pokrmov v mikrovlnke a v túre (pri dodržaní stanovenej teploty). Svoje využitie nájdu aj na rautových stoloch. Po použití jednoducho uložíte na ďalšie použitie.