tel. +421 915 740 914
info@gastronom.sk
obsah košíka
položiek : 0
bez DPH : ,00
DPH : ,00
celkom : ,00
HomePage
registrácia
Zabudnuté heslo
kôš/pokladňa
   Kuchynský riad / Kuchyňské otvárače a nožnice / Otvárač na konzervy ručný Profi Prihláste sa k odberu spravodaja (zadajte email):     
Otvárač na konzervy ručný Profi
Otvárač na konzervy ručný Profi

Profesionálny ručný otvárač vďaka ktorému ľahko a rýchlo otvoríte malé, veľké, okrúhle aj oválne konzervy. Ručný otvárač s pevnou konštrukciou pre najnáročnejšie gastro prevádzky. Jednoducho vymeniteľné časti nožov a koliesok. Otvárač na konzervy Profi je vyrobený z nerezu v kombinácií so špeciálnou umelou hmotou. Praktický pomocník kuchyne: - univerzálne využitie pre okrúhle a oválne malé i veľké prevádzky - jednoduché ovládanie - ručne kľukou - jednoduché čistenie, môžete vkladať do umývačky riadu - jednoducho vymeniteľné časti nožov a koliesok pre dlhú životnosť - vyrobené na základe viac ako 30 rokov skúsenosti pri výrobe otváračov konzerv - variabilita - robustná pevná konštrukcia pre veľkokapacitné kuchyne


K výrobku si môžete samostatne dokúpiť náhradný nôž alebo koliesko a nástenný držiak, ktorý dáva otváraču trvalé miesto v kuchyni, kde ho budete mať vždy po ruke.

 
obj.čísloprevedenieEUR b.DPHEUR s DPH obj.
12258 50 ručný otvárač Profi   98,00 117,60   0
  

 

Máte otázku na tovar? 

Radi odpovieme na otázky ohľadom tovaru 
                   
Vaše meno:
Váš e-mail:
Váš telefón:
Vaše priania a otázky:
Kontrolný kód:
(opište číslo z obrázku do políčka pod ním)

K tejto otázke bude logovaná Vaša IP adresa: 54.174.225.82